Tacy Sami

Każdy ma jakiś talent, ale nie każdy potrafi go sam odkryć. Szkoda nam zmarnowanych
talentów, organizujemy więc wiele warsztatów oraz wyjść, gdzie dzieci z różnych środowisk
mogą „dotknąć” wielu dziedzin twórczości, wiedzy nauki i być może znaleźć ten „swój własny”Jednym z głównych, wielokrotnie wznawianym cyklem warsztatów są zajęcia pod nazwą „Warsztaty artystyczne: Tacy sami” (współfinansowanych przez Gminę Wrocław) w ramach zadania publicznego pod nazwą „Edukacja Międzykulturowa”

Organizowane w ramach finansowania przez Gminę Wrocław „Warsztaty Filmowe – Mały Filmowiec” dały okazję do zobaczenia, pracy nad filmem „ od kuchni” czego efektem był nakręcony przez uczestników własny film.

Dla już zdeklarowanych melomanów, lub tych którzy chcieli usłyszeć muzykę na żywo mieliśmy darmowe (lub prawie darmowe) bilety na wydarzenia organizowane w Operze i w Filharmonii Wrocławskiej (Filharmonia Familijna).

Fundacja Kairos

Naszą misją jest pomaganie ludziom tak, aby zmieniając się od wewnątrz, mogli czynić świat lepszym dla siebie, swoich bliskich i szeroko pojętego otoczenia.