Od lat wspieramy dzieci i młodzież z domów dziecka i rodzin zastępczych. Wiemy z doświadczenia, że edukacja to dla nich szansa na dobre i bezpieczne życie. Ta jedna godzina, którą poświęcimy pomagając im nadrobić zaległości, może stać się potężnym krokiem w ich życiu.

Matematykajęzyk angielski to przedmioty, z którymi najbardziej borykają się podopieczni zarówno Domu Dziecka w Obornikach Śląskich, jak i rodzin zastępczych we Wrocławiu i okolicach. Szukamy osób, które chciałyby pomóc im w nauce - najczęściej w nadrabianiu zaległości na poziomie podstawowym. Korepetycje to także możliwość spędzenia dobrego czasu z małym/młodym człowiekiem.

Preferowane są lekcje zdalne, za pomocą powszechnie dostępnych komunikatorów (np. Skype). W zależności od ograniczeń i preferencji opiekunów można w przyszłości realizować zajęcia w formie spotkań osobistych.

Zapewniamy wsparcie formalne i merytoryczne - zarówno ze strony opiekunów w ośrodkach i rodzinach zastępczych, jak i ze strony fundacji. Praktyczne informacje i wskazówki, jak prowadzić zdalne korepetycje, można również znaleźć na stronie https://www.e-korepetycje.net/artykuly/jak-prowadzic-korepetycje-online

Możesz wesprzeć edukację naszych podopiecznych również finansowo. Dzięki temu będą mogli otrzymać długofalowe i szersze wsparcie w nauce, np. w formie płatnych korepetycji czy możliwość udziału w dodatkowych zajęciach.
Wpłaty można kierować na konto Fundacji "KAIROS"
z dopiskiem w tytule "Korepetycje".

Jeżeli masz pytania lub chcesz się po prostu zgłosić, dzwoń albo napisz: s.siekierka@FundacjaKairos.org, tel. 790 699 468

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie naszych podopiecznych.