Organizacja półkolonii i kolonii

Uczyć bawiąc. Bawić ucząc. Łączyć przyjemne z pożytecznym. Oto motto kolonii i półkolonii
edukacyjno – wychowawczych, które co roku od 2005 r. organizujemy we współpracy z
Miastem Wrocław dla potrzebujących dzieci.Półkolonie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i poznanie czegoś nowego. Nasi podopieczni kończą ferie z nami znacznie lepiej znając swoje miasto, z uśmiechami na
ustach. Do naszych półkolonii włączamy często programy zachowań prozdrowotnych dot.
m.in. profilaktyki uzależnień.

Przy dofinansowaniu Gminy Wrocław i Urzędu Marszałkowskiego udało się zorganizować kolonie
dla 14 dzieci.Co roku organizowane są półkolonie letnie i zimowe pod hasłami:
„Lato w mieście” , „Super Lato”, „Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży wraz z programem zachowań prozdrowotnych dot. m.in. profilaktyki uzależnień – LATO W MIEŚCIE”, oraz „Zima na sto dwa”.

Wszystkie te działania powstają przy współpracy i współfinansowaniu Gminy Wrocław. Nasze działania są wysoko oceniane zarówno przez dzieci i ich rodziców jak też przez Władze Wrocławia.

KorepetycjeProject type

Tacy SamiProject type

RepatriacjaProject type

Projekt UgandaProject type

UsamodzielnianieProject type

Fundacja Kairos

Naszą misją jest pomaganie ludziom tak, aby zmieniając się od wewnątrz, mogli czynić świat lepszym dla siebie, swoich bliskich i szeroko pojętego otoczenia.