Miniony rok był dla nas szczególny - świętowaliśmy 15-lecie działalności! Tyle czasu minęło od wizyty w Domu Małego Dziecka w Jaworze. To właśnie ta wizyta sprawiła, że postanowiliśmy rozpocząć regularne działania na rzecz "wdów i sierot", czyli tych najsłabszych i najbardziej potrzebujacych pomocy.
Poza październikowym świętowaniem rocznicy, w którym wzięli udział znamienici goście - nasi przyjaciele, podopieczni i darczyńcy, wśród których należy wymienić Marszałek Sejmu RP Panią Elżbietę Witek oraz Damę Orderu Orła Białe Panią Zofię Teligę - Mertens, rok obfitował w nowe inicjatywy i relacje.

W marcu rozpoczęliśmy współpracę z Domem Dziecka w Obornikach Śląskich, organizując korepetycje dla podopiecznych domu dziecka.
Razem z Centrum Chrześcijańskim Kanaan zorganizowaliśmy warsztaty i zabawy dla dzieci podczas ODNOWIENIE Festival we Wrocławiu.
Rozpoczęliśmy projekt "Pani Zofia" - wsparcie materialne dla naszej wielkiej przyjaciółki i inspiracji. Damy Orderu Orła Białego Pani Zofii Teligi-Mertens, osoby niezwykle zasłużonej dla naszego kraju i repatriantów.
W grudniu studenci Dolnośląskiej Szkoły Wyższej zorganizowali fantastyczne jasełka, a w trakcie jasełek zebrali pieniądze i dary rzeczowe na rzecz podopiecznych naszej fundacji.

Kontynuowaliśmy nasze stałe projekty - Centrum Klubowe "Poznaj Swój Talent" działało na pełnych obrotach. Ponadto w jego ramach zorganizowaliśmy półkolonie w czasie wakacji. Wysłaliśmy dzieci i młodzież na Białą Szkołę i zimowisko w czasie ferii oraz na majową "Szkołę pod żaglami". Wspieraliśmy działania w Ugandzie, organizując zbiórki finansów i darów rzeczowych. Wspieraliśmy DPS Broniszewice, pomagając w sprawach związanych z zakupem sprzętu medycznego i zbiórką 1%. Naszym stałym podopiecznym jest Kubuś Sawicki, chłopiec, który urodził się z poważną wadą serca i któremu pomagamy pokonać chorobę.

Dziękujemy wszystkim naszym współpracownikom, wolontariuszom, przyjaciołom i darczyńcom za pomoc w realizacji projektów. Bez Was nie dałoby się skutecznie pomagać!